První společný počin

Již jsem tu naťukla, že právě pracujeme na prvním společném šperku. Jste zvědaví, jak bude vypadat? Zatím vás nechám trochu tápat a jitřit vlastní fantazii. Prozdradím jen, že bude plný ženskosti a něhy a že jej navrhla Dita Koksová. Šperk bude představen na slavnostní vernisáži 16. 4. 2015 ve Studiu Artesilver.
Ale společný šperk nebude to jediné, co na výstavě uvidíte. Společně s ním budou vystaveny další šperky od všech autorek projektu, přičemž chybět nebudou ani příspěvky do minulých ročníků mezinárodní soutěže Battle of the Beadsmith.
BOTB je v poslední době jednou z nejpopulárnějších korálkářských soutěží. Svědčí o tom i účast českých korálkářek, které se ve velkém počtu na soutěži prezentují již od jejích začátků v roce 2012. A loni Češky celou soutěž dokonce ovládly!
Na 9. – 16. místě z 256 se umístila Lucie Luuthien Avramová se svým náhrdelníkem Grey Wind and Meraxes.
Luuthien
Grey Wind and Meraxes

Lucii v duelu vyřadila Dita Koksová, která celou soutěž nakonec „vyhrála“. Dita soutěžila s náhrdelníkem Touch of Paradise. Byl to tedy nádherný souboj mezi dravostí vlka a draka a rafinovaností kolibříků…

Diko
Touch of Paradise


 Ale Lucie a Dita nejsou jediné autorky, které na výstavě předvedou své, jak je nazýváme, „battlekusy“. Máte se opravdu na co těšit :o)

Z předchozích ročníků BOTB 2013 představujeme další šperky, jež se účastnily soutěže.

Další autorkou je Lucie Zmijová – Lucank, jež se soutěže BOTB zúčastnila se šperkem „Magic Prague“.

Lucank
Magic Prague
A již výše zmíněná Lucie Avramová – Luuthien se šperkem „The Secret: Beyond the Reality“
Luuthien13
The Secret: Beyond the Reality
Více informací o Ditě Koksové naleznete zde:
www.fler.cz/diko
Facebook

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *