Poletíme dál!

Skupina Společnýma rukama se vydala vstříc novému – v pořadí již třetímu – projektu. Tentokrát se bude všech třiadvacet autorek, které se rozhodly do třetího projektu zapojit, doslova unášet na křídlech. Budou to křídla motýlí, v jejichž duchu se nastávající projekt ponese.


Název projektu – Motýlci pro DEBRA ČR – hovoří za vše. Pozvolna začínáme vytvářet šperky, aby mohla opět v listopadu vypuknout předvánoční dražba. Výtěžek této aukce bude věnován výše zmíněné nadaci, která podporuje pacienty s tzv. nemocí motýlích křídel. Tímto vzácným onemocněním kůže u nás trpí přibližně 300 lidí, kteří se neobejdou bez kvalitní lékařské péče. A právě DEBRA ČR jim pomáhá zvyšovat kvalitu jejich života a co nejvíce je zapojit do běžného fungování. Více informací o nemoci i nadaci budou zveřejněny již brzy.

debra_logo_2012_cz

Těmto „motýlkům“ jsem se rozhodly pomoci i my. Jak jinak, než právě šperky s motýlí tématikou. Ty všechny nám v průběhu podzimu nafotí na krásných modelkách fotografka Lucie Baldé.

logo_maxxfoto

Plánovaná listopadová dražba proběhne ve spolupráci s partnerskou firmou Korálky.cz, která nám poskytla materiál ke tvoření a značnou podporu na jejich webových stránkách. Těšit se můžete nejen na rozhovory s autorkami.

 

Koralky.cz

 Pevně věříme, že Vás náš nový projekt osloví a stanete se jeho součástí jakožto dražitelé. Neb i takto mohou vypadat budoucí motýlci pro „motýlky:“

motamotacorr

Autorka: Corral

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *