Ohlédnutí za vernisáží

Kdo projekt Společnýma rukama sleduje pravidelně, jistě si všiml, že minulý týden proběhla vernisáž výstavy, kde se svými díly prezentují všechny členky projektu. Při vernisáži byly veřejnosti také poprvé představeny unikátní šaty z dílny módní návrhářky Petry Pilařové, jejichž podstatnou část tvoří květinová aplikace celá šitá z korálků.

Séraphine
Séraphine

Vernisáž proběhla ve čtvrtek 16. 4. od 17:00 a mezi hosty nechyběla například ani zástupkyně firmy Preciosa paní Jaroslava Růžičková. Dalším vzácným hostem večera se stala moderátorka TV NOVA Petra Svoboda, která šaty na sobě předvedla. A vypadala v nich jako dokonalá víla. Ostatně, posuďte sami podle fotek…

Séraphine - Photo by Lucie Baldé
Séraphine – Photo by Lucie Baldé
Séraphine - photo by Petr Tykvart
Séraphine – photo by Petr Tykvart
Séraphine - photo by Janine Alexander
Séraphine – photo by Janine Alexander
Na bezchybném vzhledu Petry měla velký podíl i vizážistka Janine Alexander, která ji nalíčila a učesala. A za to jí patří náš obrovský dík. Nesmíme ale zapomenout poděkovat Lucii Baldé a Petru Tykvartovi, kteří pro nás celý úžasný večer zvěčnili prostřednictvím fotek.

A tady už máte většinu projektu Společnýma rukama pohromadě. Na fotce je také Petra Svoboda, módní návrhářka Petra Pilařová, vizážistka Janine Alexander a spolumajitelka Studia Artesilver Věnina Kolomazníková.

Séraphine vernisáž a některé z autorek projektu
Séraphine vernisáž a některé z autorek projektu

Šaty jsou nyní k vidění ve Studiu Artesilver (Kollárova 16, Praha – Karlín) a to až do 21. 5., kdy budou na zámku Berchtold v rámci přehlídky Petry Pilařové vydraženy. Výtěžek poputuje na konto nadace Pink Bubble, která pomáhá onkologicky nemocným mladistvým.

Samotná výstava šitého šperku bude ve Studiu pokračovat ještě do 31. 5. Všechny vystavené šperky jsou samozřejmě prodejní, tak neváhejte a ulovte si kousek originality i vy. Více o samotných špercích se dočtete v příštím článku…

Séraphine a Studio ArteSilver
Séraphine a Studio ArteSilver

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *