Média o Motýlcích pro DEBRA ČR

Uběhl již týden od vypuknutí aukce motýlích šperků na našich stránkách a my máme obrovskou radost z dosavadních výsledků. Dnes je však čas na to, představit Vám média, která se o našem projektu zmínila, a zároveň jim touto cestou poděkovat.


sidonie

Časopis Sidonie

Motýlkové šperky jsou krásné a pomáhají

logonovinky

Novinky.cz

https://www.novinky.cz/zena/styl/421306-originalni-sperky-pomahaji-lidem-s-nemoci-motylich-kridel.html 

logo-transparentpeklo

Módní peklo

http://www.modnipeklo.cz/rychlovky/329/

Blogerky:

Martina, Elegant 40

https://elegant40.blogspot.cz/2016/11/charity-project-spolecny-rukama.html

Tereza Gavroňová

https://terynagavronova.blogspot.cz/2016/11/spolecnyma-rukama-debra.html

drabble-calistka

Drabble Calistka

http://drabble-calistka.blog.cz/1611/projekt-spolecnyma-rukama

logomsiomonees

Fitness bloggerka Simona – msimonees

www.instagram.com/msimonees

www.facebook.com/zacnidnessmsimonees.cz

Adrianna Nelly Pavelčíková 

http://adrinelly.webnode.cz/

Lidičkové milí, slečny a paní korálkářky @spolecnymarukama z projektu #spolecnymarukama mě oslovily s úžasnou aukcí, která má pomoci pacientům s nemocí motýlích křídel. Dle mého názoru se jedná o úžasný projekt, pojďte se přidat, myslím, že teď před Vánoci je ten pravý čas. Koukněte na www.spolecnyma-rukama.cz Děkuji všem, kteří se na tomto projektu podílí, Vážím si každého, kdo se snaží pomáhat a dělat krásnější svět.🙏 Sdílejte tuto úžasnou myšlenku dále, ať se dostane mezi co nejvíce lidiček 👫👪👬 Více o projektu: ➡ Projekt Společnýma rukama byl založený na začátku roku 2015. Jeho cílem je sdružovat české korálkářky, které spolu tvoří originální autorské šperky. Tyto šperky jsou následně dražené při různých příležitostech a výtěžky jsou věnované na konta vybraných nadací. ➡ Již třetí akce, která proběhne koncem listopadu, před vánoci. Letos jsme vytvořily šperky na společné téma Motýl. Budeme je dražit od 21.11. do 4.12. 2016. Vytěžené peníze půjdou na konto nadace Debra, která se stará o pacienty s nemocí Motýlích křídel. Děkuji všem, kteří se jakkoliv zapojí, s úctou Vaše Adriannka 😘❤💋

A photo posted by Buď ⓕⓘⓣ a užívej život s Adri😉 (@adri.nelly) on

 

Na závěr bychom chtěly zmínit skvělou spolupráci s Mary Aušovou (PseudoBlogger), která nejenže byla modelkou našim šperkům, ale o aukčních špercích vznikla také videopozvánka!

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *