Dražba brzy vypukne!

Do teď jste se jen mohli pouze kochat výtvory, které 28 autorek vložilo do aukce. Zanedlouho však nastane čas se zapojit a zakoupením krásného šperku udělat pěkné Vánoce sobě či někomu blízkému.

Aukce bude probíhat zde na oficiálních stránkách projektu od 23. listopadu do 6. prosince.
Nebojte se vybrat dárek pod Stromeček, šperky budou rozeslány obratem.

Aukce leták

Udělejte (si) radost
Máte už svého favorita? Pokud zatím tápete, nahlédněte do tohoto alba, které jsme připravily ve spolupráci s vynikající fotografkou Lucií Baldé. Najdete v něm všech 73 šperků určených k dražbě.

A vybírat je opravdu z čeho – od drobností jako jsou prstýnky či náušnice, přes náramky, brože a přívěsky až po velké náhrdelníky. V nabídce budou šperky i pro malé slečny.

A pokud se pohybujete v Praze, máte možnost šperky vidět i naživo! Zastavte se v prodejnách našeho sponzora firmy Koralky.cz v ulici Milady Horákové či v Lidické ulici. Vystavené šperky najdete rovněž ve Studiu Artesilver na Karlínském náměstí.

Jak bude dražba probíhat?
Na této stránce bude nahrána aplikace pro dražbu. Do aplikace se bude moci každý přihlásit buď vyplněním registračního formuláře, nebo přes facebook.

Každý šperk bude mít stanovenou vyvolávací cenu, ke které bude moci každý zájemce přihazovat podle svých možností. Ke konečné ceně šperku bude připočítáno poštovné 69,- Kč. Po připsání částky na transparentní účet, který bude založen pro účely této aukce, bude šperk (nebo šperky) odeslán(y) na adresu vítězného dražitele.

A co uděláme s vybranými penězi?
Celý obnos bez poštovného předáme paní Petře, se kterou se život opravdu nemazlí. Před 22 lety si s manželem osvojili Elišku s kombinovaným zdravotním postižením, která musela kvůli svému onemocnění prodělat několik operací hlavy a rukou. Poté se jim postupně narodily další tři děti vlastní – dcery Maruška a Janička a syn Jiřík. Před osmi lety, po porodu nejmladší dcery Janičky, se však paní Petra sama ocitla na invalidním vozíku s diagnózou svalová distonie. Manžel situaci nezvládl a rodinu opustil, a tak se o děti i o sebe stará paní Petra sama.

Petra
Jak se nám paní Petra svěřila, přes všechny obtíže je šťastná, že děti má. I když je to těžké, snaží se jim dopřát co nejnormálnější život plný aktivit, které mají děti rády. Třeba Eliška ráda plave, Jirka (s diagnózou ADHD) hraje intercross a Janička hraje v ZUŠ na kytaru. Paní Petra se rozhodla, že vybrané peníze poputují právě na zaplacení těchto aktivit, které, jak každý ví, nejsou v dnešní době zrovna nejlevnější.

Děti

Členky projektu Společnýma rukama tedy doufají, že se podaří vybrat co nejvyšší částku, aby se co nejvíce pomohlo zmírnit každodenní trápení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *